Warsztaty ekologiczne „Uczymy się przeciwdziałać emisjom” zrealizowane we wrześniu 2023 r.

przez | 14 października 2023
Zadanie„Uczymy się przeciwdziałać emisjom” dofinansowane ze środków  NFOŚiGW oraz WFOŚiGW w Białymstoku z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej.

Uprzejmie informujemy, że Stowarzyszenie Samorządów Dorzecza Biebrzy po wakacyjnej przerwie powróciło do realizacji warsztatów ekologicznych pn. „Czyste powietrze – przeciwdziałanie emisjom”.

We wrześniu 2023 r. przeprowadziliśmy 31 spotkań z uczniami szkół podstawowych z terenu powiatu grajewskiego, a w realizację naszego zadania „Uczymy się przeciwdziałać emisjom” zaangażowały się:

• Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Grajewie,
  • Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie,
  • Szkoła Podstawowa Nr 2 im. A. Mickiewicza w Grajewie.
Opis warsztatów ekologicznych znajdziecie Państwo tu: http://stowarzyszenie-biebrza.pl/?p=533 .
Zapraszamy do obejrzenie fotorelacji.

• 18 i 19 wrzesień 2023 r. – Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Szczuczynie:

• 20, 21 i 28 wrzesień 2023 r. – Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie:

• 25, 26 i 27 wrzesień 2023 r. – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Adama Mickiewicza w Grajewie: