Zaproszenie – materiał edukacyjny i ankieta w zakresie przeciwdziałania emisjom

przez | 16 lutego 2024

Stowarzyszenie Samorządów Dorzecza Biebrzy z siedzibą w Grajewie Serdecznie zaprasza do zapoznania się z materiałem edukacyjnym dot. przeciwdziałania emisjom, przygotowanym w ramach projektu pn. „Uczymy się przeciwdziałać emisjom”.

Obejrzyj materiał edukacyjny:

LICZNIK WYŚWIETLEŃ MATERIAŁU EDUKACYJNEGO:
Darmowy licznik odwiedzin

ANKIETA

Po obejrzeniu materiału edukacyjnego zapraszamy do sprawdzenia swojej wiedzy poprzez wypełnienie anonimowej, krótkiej ankiety badającej wiedzę społeczeństwa, w tym szczególności mieszkańców powiatu grajewskiego w zakresie przeciwdziałania emisjom. Osoba, która wypełni ankietę będzie miała możliwość sprawdzenia swojego wyniku i poznania poprawnych odpowiedzi.

Wypełnij ankietę: Kliknij tu

Uprzejmie zapraszamy do zapoznania się z materiałem edukacyjnym i ankietą z zakresu przeciwdziałania emisjom szczególnie uczniów szkół podstawowych – uczestników konkursu wiedzy pn. „Wiem jak przeciwdziałać emisyjności”!

MATERIAŁ EDUKACYJNY DO POBRANIA:

  1. Materiał edukacyjny (tekst) wersja pdf.
  2. Materiał edukacyjny w formie prezentacji.

Projekt pn. „Uczymy się przeciwdziałać emisjom” realizowany jest w związku z zawartą umową dotacji Nr 1334/23/B-EE/ECP-445/DEE na dofinansowanie Przedsięwzięcia realizowanego w ramach programu priorytetowego pn. „Program Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej” z udziałem środków udostępnionych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.

Stowarzyszenie Samorządów Dorzecza Biebrzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *